Spotkanie Cracovia Krakow - Wisla Krakow, wynik końcowy 0-0

Dnia 2022-05-01 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Cracovia Krakow a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Wisla Krakow wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Virgil Ghiță 60' Kamil Pestka 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: Giorgi Tsitaishvili 43'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Warta Poznań.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z zapałem śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Virgil Ghiță Giorgi Tsitaishvili wielokrotnie sprawiają wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Zdarzają się wyjątkowe bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania drętwe. Dlatego też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Wisla Krakow oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.