Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-08-18 18:30 miało miejsce spotkanie Wisla Krakow vs Odra Opole - końcowy wynik 1-3

Dnia 2023-08-18 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow oraz Odra Opole.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow i Odra Opole zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: M. Kamiński 45' 1-0 P. Żemło 80' 1-1 D. Sula 84' 1-2 D. Sula 90' 1-3

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 6' I. Sapala 18' I. Sapala 19' A. Rodado 49' D. Szot 54' S. Sobczak 76'

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 25' A. Purzycki 38' J. Antczak 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: I. Sapala 19'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Odra Opole z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Lechia Gdansk.

Oddani fani futbolu śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi K. Duda J. Szrek systematycznie gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się przechodzące do historii gole czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że potyczki przynudzają. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Wisla Krakow i Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.