Dnia 2022-07-30 15:30 odbyło się spotkanie między Wisla Krakow oraz Arka Gdynia: wynik końcowy 1-0

Wisla Krakow vs Arka Gdynia, wynik 1-0. Dnia 2022-07-30 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow a Arka Gdynia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Żyro 60' 1-0

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 25' V. Basha 40' K. Wachowiak 71' W. Szywacz 90' B. Jaroch 90' H. Sobol 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 45' M. Marcjanik 58' P. Stolc 62' B. Rymaniak 79' S. Milewski 84' M. Dobrotka 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Arka Gdynia: C. Aleman 25' M. Marcjanik 58'

Główny arbiter spotkania - J. Przybył. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Górnik Łęczna.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły oraz piłkarze jak I. Jelic Balta M. Marcjanik systematycznie sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Bardzo często obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się, że są to widowiska nużące. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Wisla Krakow i Arka Gdynia i ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.