Mecz Wisla Krakow kontra Arka Gdynia, wynik końcowy 5-1

W dniu 2023-08-27 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Wisla Krakow a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Krakow a Arka Gdynia wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: Ángel Rodado 4' 1-0 K. Czubak 9' 1-1 Ángel Rodado 36' 2-1 Goku Román 73' 3-1 Ángel Rodado 82' 4-1 D. Olejarka 90' 5-1

Żółte kartki Wisla Krakow: Goku 24' J. Colley 89'

Żółte kartki Arka Gdynia: D. Gojny 51' O. Azatsky 54' K. Czubak 87'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu to P. Lasyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów.

Wierni fani śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Goku D. Gojny nieprzerwanie serwują wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż potyczki męczą fana. Regularnie obserwujemy wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Wisla Krakow i Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.