GKS Katowice - Wisla Krakow, wynik meczu - 1-3

GKS Katowice - Wisla Krakow, wynik 1-3. Dnia 2023-03-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice i Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: Luis Fernández 49' 0-1 Luis Fernández 54' 0-2 Ángel Rodado 64' 0-3 J. Arak 69' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 50'

Żółte kartki Wisla Krakow: V. Basha 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak A. Jedrych V. Basha systematycznie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze statyczne. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne gole i asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak GKS Katowice i Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.