Spotkanie Wisla Krakow vs Chrobry Głogów, wynik końcowy 4-1

Dnia 2023-04-01 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow oraz Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Krakow i Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Miki Villar 16' 1-0 Luis Fernández 22' 2-0 R. Wolsztyński 39' 2-1 Luis Fernández 45' 3-1 Ángel Rodado 77' 4-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 4' J. Gorski 8' P. Mucha 34' A. Bogusz 64' S. Steblecki 75'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - K. Arys. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisla Krakow stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak J. Kolenc nieustannie sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na niezwykłe bramki czy asysty, ostre faule zakończone czerwoną kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Wisla Krakow i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.