Spotkanie między Gornik Zabrze oraz Wisla Krakow zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Arena Zabrze

Pierwsza połowa spotkania między Gornik Zabrze oraz Wisla Krakow zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2021-10-16 15:30 na stadionie Arena Zabrze odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Gornik Zabrze a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Frydrych 50' 0-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz 72'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Ślęza Wrocław oraz Zaglebie Lubin natomiast Wisla Krakow z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Adrian Gryszkiewicz stale sprawiają kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty czy gole zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między drużynami futbolowymi okazują się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Gornik Zabrze oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Arena Zabrze.