Spotkanie Wisla Krakow - Chrobry Głogów, wynik 1-1

Wisla Krakow - Chrobry Głogów 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-16 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Wisla Krakow a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Lebedyński 7' 0-1 Goku Román 40' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 39' P. Mucha 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Wisla Plock. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Miedz Legnica.

Oddani fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi M. Lebedynski wielokrotnie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, że potyczki męczą. Obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego też warto śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisla Krakow oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.