Raków Częstochowa vs Wisla Krakow, wynik spotkania 2-0

Raków Częstochowa vs Wisla Krakow, wynik końcowy 2-0. Dnia 2022-02-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Raków Częstochowa a Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: Fran Tudor 55' 1-0 Mateusz Wdowiak 74' 2-0

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow: Matěj Hanousek 47' Sebastian Ring 77'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Wisla Plock. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Legia Warszawa.

Liczni fani śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Matěj Hanousek częstokroć zagwarantowały własnym kibicom wiele emocji. Walki między zawodnikami z ligi bywają nader zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Bardzo często trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, spektakularne bramki czy asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Raków.