Spotkanie pomiędzy Wisla Krakow oraz Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 4-1 dnia 2023-10-20 18:30

W meczu 12. kolejki I Ligi spotkały się drużyny Wisła Kraków i Resovia Rzeszów na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali rezultatem 4-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Wisły Kraków. Warto także wspomnieć, że sędzią tego spotkania był M. Kochanek.

Mecz pełen emocji na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana

Wspaniałe widowisko z udziałem Wisły Kraków i Resovii Rzeszów odbyło się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Właśnie tam, w ramach 12. kolejki I Ligi, obie drużyny zmierzyły się ze sobą w niezwykle pasjonującym pojedynku.

Bramki, asysty i emocje na boisku

Od samego początku gospodarze dyktowali warunki na boisku. Już w 19. minucie B. Jaroch wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik meczu na korzyść Wisły Kraków. Drużyna ta utrzymywała przewagę przez całą pierwszą połowę, a na przerwę schodziła z wynikiem 1-0.

W drugiej połowie spotkania Wisła Kraków nie zamierzała zwalniać tempa. W 55. minucie Ángel Rodado podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu, zdobywając pięknego gola. Resovia Rzeszów nie zamierzała jednak się poddawać i w 81. minucie K. Mazek wprowadził swoją drużynę do gry, skracając wynik do 2-1.

Niemniej jednak, Wisła Kraków nie dawała sobie odebrać zwycięstwa. W 85. minucie S. Sobczak strzelił trzecią bramkę dla gospodarzy, podnosząc wynik na 3-1. Było to prawdziwe ożywienie dla kibiców Wisły, którzy już w 89. minucie mogli cieszyć się kolejnym golem. Miki Villar zamknął wynik meczu na korzyść Wisły Kraków, zdobywając czwartą bramkę dla swojego zespołu.

Kartki i sędziowanie

Mecz był pełen emocji, co potwierdzają również kartki żółte dla obu drużyn. W drużynie gospodarzy żółtą kartkę otrzymał Goku Roman w 90. minucie. Natomiast w drużynie Resovii Rzeszów R. Mikulec został ukarany żółtą kartką w 32. minucie.

Mecz sędziował M. Kochanek, który starał się utrzymać kontrolę nad emocjami na boisku i zapewnić uczciwą rywalizację.

Podsumowanie meczu i nadchodzące spotkania

Mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Resovią Rzeszów dostarczył kibicom niezapomnianych emocji. Gospodarze okazali się lepsi, zdobywając cztery bramki i pokonując przeciwników z rezultatem 4-1.

Wisła Kraków może cieszyć się z kolejnego zwycięstwa, jednak to dopiero początek ich drogi. Następne mecze czekają ich z drużynami Podbeskidzie, Zagłębie Sosnowiec i Polonia Warszawa. Z pewnością kibice oczekują kolejnych pasjonujących pojedynków.

Resovia Rzeszów musi teraz się zregenerować po porażce i przygotować się na najbliższe spotkania z Arką Gdynia, Miedzią Legnica i Jagiellonią.