Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2023-04-08 15:30 odbył się mecz Puszcza Niepołomice vs Wisla Krakow: 2-1

Puszcza Niepołomice vs Wisla Krakow wynik spotkania 2-1. Dnia 2023-04-08 15:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Wisla Krakow.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice i Wisla Krakow zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: M. Koj 24' 1-0 R. Kidrič 45' 2-0 B. Moltenis 51' 2-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 45' W. Hajda 90' K. Komar 90' K. Stepien 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Junca 90' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów natomiast Wisla Krakow z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Liczna grupa fanów śledzi niezwykle ciekawe starcia, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak J. Serafin D. Junca raz za razem zaserwowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to mecze nudne. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Puszcza Niepołomice i Wisla Krakow i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.